Co planujesz na rok 2020?

Nowy rok to nowe wyzwania i nowe postanowienia! Każdy z nas, chwilę po Świętach, obiecuje sobie, że w kolejnych roku spełni jedno ze swoich marzeń. Zacznie chodzić na siłownie, czytać więcej książek, będzie bardziej przykładać się do nauki, albo w końcu spełni marzenie wakacjach za granicą! Nie jesteśmy wam w stanie pomóc z wyzwaniem siłowniowym i książkowym (choć akurat kilka książek polecić możemy, więc jak coś piszcie w komentarzach), ale akurat w kwestii wakacji możemy pomóc jak nikt inny!

W tym roku sylwestrowa noc przynosi zmianę aż 3 cyferek! Wchodzimy w nową dekadę (w końcu zaczynamy lata dwudzieste, ale to dziwnie brzmi!) i chyba warto rozpocząć ten okres w życiu od czegoś wyjątkowego. A czymś co zostaje z Wami na całe życie są wspomnienia. W hurtowych ilościach generują je właśnie obozy młodzieżowe!

Nigdzie nie poznacie takiej ilości nowych przyjaciół z całej Polski, ale też Europy. Nigdzie nie będziecie mogli dzielić dnia na dwie najlepsze aktywności czyli leżenie na plaży i zabawy w klubach.

Podobne plany ma już całkiem sporo osób, bo jak widzicie na nasze wydarzenia zapisało się już trochę osób!

W 2020 pojadę do Bułgarii oraz W 2020 pojadę do Hiszpanii zapisało się bardzo dużo osób!

>>SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE NA OBOZY MŁODZIEŻOWE<<


Jeśli chodzi o plany to w tym roku będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek, ale też kilka…opcji na które czekacie! Jedną z nich jest spotkanie z tym panem ze zdjęcia powyżej! Jerry już po raz kolejny ogarnie dla Was doskonałe szkolenie taneczne, które sprawi, że w wakacje 2020 zostaniecie królami parkietu.

Jest też całkiem spora szansa, że Wasze wakacje wyglądać będą też tak. To 9 zdjęć, które najchętniej nagradzaliście serduszkami w minionym roku. Za każde polubienie bardzo dziękujemy i zastanawiamy się już w tej chwili, jak to zestawienie będzie wyglądać za 365…tfu, 366 dni!


>>SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE NA OBOZY MŁODZIEŻOWE<<

Czekamy na Was na obozach młodzieżowych 2020. Pierwsze wyjazdy (w końcu zaraz ferie, tak) już za mniej niż miesiąc. Jeszcze zdążycie załapać się na swoje miejsce!

Nie pozostaje nam zatem nic innego niż życzyć Wam doskonałej zabawy sylwestrowej! Mamy nadzieję, że jednym z życzeń, które wypowiecie o północy będzie życzenie spędzenia wakacji na obozach młodzieżowych w 2020 roku!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *