Ferie 2017 – terminy i promocja

Rok szkolny się rozkręca. Wy wspominacie wakacje, a my myślimy już o tym, żeby zagwarantować wam jak najszybciej wypoczynek na najwyższym poziomie. Najbliższą okazją będą ferie 2017, które w tym orku rozpoczną się już pod koniec stycznia. Poniżej podajemy wam terminy ferii zimowych 2017, które podało Ministerstwo Edukacji Narodowej:

16 – 29 stycznia 2017 r.
lubelskie,
łódzkie,
podkarpackie,
pomorskie,
śląskie
23 stycznia – 5 lutego 2017 r.
podlaskie,
warmińsko-mazurskie
30 stycznia – 12 lutego 2017 r.
kujawsko-pomorskie,
lubuskie,
małopolskie,
świętokrzyskie,
wielkopolskie
13 – 26 lutego 2017 r.
dolnośląskie,
mazowieckie,
opolskie,
zachodniopomorskie

zimowe obozy młodzieżowe

Wiecie zatem już kiedy będziecie wypoczywać! Pora zdecydować gdzie i jak! Nasza oferta 2017 jest jak zwykle wyważona tak by zadowolić wszystkich. Poza obowiązkowymi obozami młodzieżowymi dla osób uwielbiających szaleństwa na nartach i snowboardzie mamy też opcje dla tych, którzy chcą trochę wyluzować, pobawić się i potańczyć. Odpoczywać będziemy tradycyjnie w Polsce i za granicą. Na wypady zagraniczne udamy się do Austrii, Słowacji oraz Włoch, a także na Maltę i do Wielkiej Brytanii (te dwie ostanie opcje to obozy językowe). W Polsce tradycyjnie bawić się będziemy w Zakopanem. Na dokładne oprowadzenie was po ofercie zimowych obozów młodzieżowych przyjdzie jeszcze pora. Na razie chcemy zwrócić waszą uwagę na kilka ciekawostek.

kocham wakacje ferie z BUT

Nowościami w tym roku są obozy w Zederhaus w Austrii oraz długo wyczekiwany obóz taneczny w Zakopanem będący kontynuacją naszej letniej przygody z gwiazdami polskiego tańca, która wciągnęła wielu z was.
W ofercie obozów młodzieżowych ferie 2017 warto jeszcze zwrócić uwagę na obozy z super tanimi skipassami, które w niskiej cenie nabędziecie wybierając na przykład Liptovsky Hradok lub Villah. Z kolei jak co roku na lodowcu poszalejecie w Zillertal.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowali dla was promocji. Do czwartku 29.09 możecie skorzystać z drugiej części naszej promocji. Rezerwując obóz w tym terminie:

– zaoszczędzicie 200 PLN
– zarezerwujecie obóz wpłacając zaledwie 100 PLN zaliczki
– w prezencie otrzymacie zestaw gwarancji i ubezpieczeń (normalnie płatnych), które ułatwią wam waszą zimową wyprawę.

Tak niskie ceny i atrakcje trwać będą do 29.09 od rana 30.09 ceny wzrosną a obozy kupicie tańsze już tylko o 100 PLN. Zatem klikajcie i sprawdzajcie naszą ofertę póki tanio, a na obóz możecie pojechać już za 999 PLN!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *