Ferie 2019 z BUT – zdjęcia

Kochacie ferie tak samo, jak wakacje? Nic dziwnego, bo w końcu ferie to takie malutkie wakacje w środku roku szkolnego. Co prawda zamiast palm otaczają nas ośnieżone choinki, a zamiast kąpieli w morzu mamy szaleństwa na stokach, ale jedno pozostaje niezmienne…obozy młodzieżowe!

Zarówno letnie obozy młodzieżowe, jak i zimowiska przyciągają rzesze wariatów z całej Polski. Różnicą jest krajobraz i ciut cieplejsze ciuszki. Zabawa, zwiedzanie, a nawet część kierunków pozostaje bez zmian! W tym roku bawicie się z nami we Włoszech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach czy Słowacji. Nieźle, prawda?

No i zanim zabierzemy się za oglądanie, to pamiętajcie, że wszystkie zdjęcia z zimowych obozów młodzieżowych 2019 możecie zobaczyć w stories na naszym Instagramie. Wpadajcie tam już teraz i bez paniki, wszystkie zdjęcia archiwizujemy w wyróżnionym stories Ferie 2k19!

No to może chcecie zobaczyć, jak bawimy się na feriach 2019? Dzięki temu będziecie wiedzieli, czego możecie spodziewać się w przyszłym roku lub…na turnusie, na który się wybieracie! A nie wait! Jeszcze jedno! No w końcu nie zapominajmy o osobach, które już mają za sobą emocje związane z feriami 2019. Czy jesteście może na tych zdjęciach?

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *