Imprezy na obozach młodzieżowych w Rimini

jakie imprezy iść w Rimini? To pytanie, które zadają sobie wszyscy wybierający się na obozy młodzieżowe do Włoch.

Rimini to bez wątpienia jedno z najważniejszych miejsc na imprezowej mapie Europy. Jeśli do super klubów dodamy piękne piaszczyste plaże, cieplutki Adriatyk i typowo włoski klimat (pizza <3) to wychodzi nam przepis na wakacje idealne. W tym roku po raz kolejny zabieramy Was na obozy młodzieżowe do Rimini. Z tej okazji postanowiliśmy podsumować dla Was imprezowy program jednego z klubów, w którym będziecie się bawić.

Klub Carnaby to z pewnością najpopularniejszy i najchętniej odwiedzany przez młodzież klub w Rimini. Co roku bawią się tam wszyscy wybierający się ba obozy młodzieżowe do Rimini. Nie inaczej będzie w tym roku. Tym bardziej, że Carnaby przygotowało absolutnie hitową rozpiskę imprezową!


ZOBACZ OBOZY MŁODZIEŻOWE W RIMINI

W wakacje 2019 w Carnaby wystąpią takie gwiazdy jak Gigi D‘Agostino, Steve Aoki czy Afrojack. Musicie przyznać, że takiego lineupu nie powstydziłby się żaden porządny festiwal muzyki elektronicznej!

To zaledwie część atrakcji, ponieważ w 2019 roku tradycyjnie wróci do nas Notte Rosa, czyli noc, podczas której całe wybrzeże Adriatyku barwi się na różowo. A centrum tego eventu jest oczywiście Rimini. Tegoroczna La Notte Rosa odbędzie się piątego lipca podczas turnusu RIM/PZ2 .

Ponadto w Carnaby w wakacje 2019 czekają na nas Yellow Nights, które okazały się prawdziwymi hitami zeszłorocznych obozów młodzieżowych. W tym roku odbędzie się aż pić edycji Yellow Nights. Bawić się na nich będziecie kolejno:

  • 21 czerwca
  • 14 lipca
  • 26 lipca (turnus RIM/PZ5 )
  • 9 sierpnia (turnus RIM/PZ7 )
  • 28 sierpnia

To jednak nie koniec imprezowej oferty podczas obozów młodzieżowych w Rimini. W tym roku oprócz Carnaby bawić się będziemy też w takich klubach jak Peter Pan, Altramondo czy Villa Delle Rosse.

SPRAWDŹ, KTÓRE TURNUSU BAWIĄ SIĘ W CZASIE IMPREZ Z GWIAZDAMI

Jeśli chcecie sprawdzić jakie kluby są najlepszymi klubami dla młodzieży to SPRAWDŹCIE NASZ RANKING NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA POŁUDNIU EUROPY i zobaczcie jak wysoko, znajdują się kluby z Rimini!

Nie musimy chyba zatem dodawać nic więcej. Tegoroczne obozy młodzieżowe w Rimini będą najlepsze ze wszystkich, które odbyły się do tej pory, a wszystko dzięki temu, że wybierzecie się tam właśnie WY!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *