KONIEC PROMOCJI FIRSTMINUTE W BUT!

I nastał ten moment! Kończymy naszą promocję trwającą od samego początku sprzedaży oferty letnich obozów młodzieżowych. Tylko do końca lutego wszystkie najatrakcyjniejsze obozy młodzieżowe z oferty BUT kupować możecie o 100 PLN taniej! Pamiętajcie też, że to nie jedyne udogodnienie jakie oferujemy wam jeszcze przez najbliższy tydzień!

Jeśli obawiacie się, że ktoś wykupi wam obóz i chcecie mieć gwarancję uczestniczenia w swojej wymarzonej imprezie to możecie ją zarezerwować wpłacając zaledwie 300 PLN zaliczki. Ta kwota wystarczy by zająć sobie miejsce wśród najbardziej rozbawionej młodzieżowej ekipy tego lata! I nie bójcie się o finanse bo wszystko skonstruowaliśmy tak by płacenie za wasz wymarzony obóz młodzieżowy było nie tylko proste, ale też wygodne dla kieszeni. Przy rezerwacji obozu tańszego o 100 PLN wpłacacie zaledwie wspomniane 300 PLN zaliczki. Resztę płacicie w dwóch kolejnych ratach:

– 40% ceny imprezy do dnia 15.03.2016.
– resztę na 40 dni przed obozem

obozy młodzieżowe z but

To jednak nie koniec atrakcji bo do każdej rezerwacji dokonanej podczas trwania promocji firstminute na obozy młodzieżowe z BUT otrzymacie też prezenty! Będzie to zestaw gwarancji i ubezpieczeń, które sprawią, ze planowanie letniego wypoczynku będzie prostsze! Przykładowo dzięki gwarancji zmiany rezerwacji będziecie mieli możliwość przebukowania swojego wyjazdu i zmiany planów tak by dostosować się do znajomych, którzy spontanicznie zaplanują wypad w innym terminie.

grecja z kocham wakacje
A co czeka na was w naszej promocji? Przede wszystkim masa nowości! Bo sezon 2016 obfituje w nie jak żaden inny w naszej historii. Na naszej liście nowości w ofercie obozów młodzieżowych znajdują się:

– Wyspa Pag
– Półwysep Peloponez
– Czarnogóra
– obóz „Cztery Stolice”
– nowe hotele w waszych ukochanych kurortach

Wszystkie nowości będziemy omawiali szczegółowo na naszym blogu już od przyszłego tygodnia. Zaczniemy od zapowiadającego się na hit obozu „Cztery Stolice”, który jest idealną propozycją dla wszystkich osób chcących zwiedzić najpiękniejsze europejskie stolice.

kocham wakacje

Ale wróćmy na moment do promocji. Nie zapominajcie, że poza nowościami naszą promocją firstminute są również objęcie ukochane obozy polskiej młodzieży. Są to oczywiście:

– Złote Piaski
– Rimini
– Lloret de Mar
– Makarska

To właśnie te miejsca od lat królują we wszystkich rankingach mających odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest najpopularniejszy obóz młodzieżowy? Każdy z najpopularniejszych kierunków obozów młodzieżowych znajdziecie w promocyjnej cenie na naszej www tylko do 29.02! Śpieszcie się bo to ostatnia zniżka przed sezonem. Kolejne promocje jakie na was czekają to już te związane bezpośrednio z promocją lastminute!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *