OBÓZ MŁODZIEŻOWY W PREZENCIE ŚWIĄTECZNYM!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Choinki, renifery, Mikołaj. Świąteczną atmosferę czuć właściwie w każdym miejscu, także u nas w biurze. Wielu z was pyta czy obóz młodzieżowy jest dobrym prezentem pod choinkę? Śpieszymy odpowiedzieć bo święta już w przyszłym tygodniu, sami wiemy jak wielkim wyzwaniem potrafi być kupowanie prezentów, a zostawianie tego na ostatnią chwilę to już prawdziwy koszmar!
Stąd nasz pomysł na kilka świątecznych podpowiedzi dla wszystkich, którzy kochają podróże, przygody i marzą o tym by być obdarowanym lub wręczyć komuś oryginalny prezent.

10364444_725690100803790_370568076_n

Mówiąc na myśli idealny świąteczny prezent dla nastolatka mamy oczywiście na myśli wyjazd na wymarzony obóz młodzieżowy. W ofercie mamy ich oczywiście pod dostatkiem, a wychodząc naprzeciw waszym potrzebom i prośbom postanowiliśmy troszkę ułatwić i uprzyjemnić wam proces rezerwowania obozów młodzieżowych.

Tym bardziej, że okazja do zmiany świątecznych przyzwyczajeń jest wprost idealna. W tym roku święta zgrywają się bowiem z okresem wielkiej promocji firstminute, która trwa w naszym biurze. To fantastyczna okazja by zamiast konsoli czy smartfona znaleźć w tym roku pod pachnącym drzewkiem inne atrakcje czyli letni obóz młodzieżowy z najlepszym biurem w Polsce.

hotel golden beach

Aktualna promocja trwa do 19.12 włącznie i w tym terminie będziecie mogli rezerwować obozy młodzieżowe na następujących zasadach:

– oszczędzacie 250 PLN
– wpłacacie zaledwie 300 PLN zaliczki
– w prezencie otrzymujecie zestaw gwarancji i ubezpieczeń, które ułatwią wam planowanie wyjazdu i sprawią, że będzie on bezpieczny i komfortowy

 

złote piaski z kocham wakacje

W tym roku w naszej ofercie czekają na was oczywiście najpopularniejsze kierunki obozów młodzieżowych takie jak:

– Złote Piaski
– Rimini
– Lloret de Mar

Poza tym wybrać się możecie na obozy młodzieżowe do Grecji. Chorwacji, na Maltę czy do Wielkiej Brytanii. Czeka na was też kilkadziesiąt różnych programów obozów w Polsce. Niezależnie od tego czy kochacie jazdę konną, surfing, survival, taniec czy inne formy aktywności, a może po prostu chcecie wyluzować się i poplażować nad przepięknym Bałtykiem.

– Złote Piaski – już od 1119 PLN
– Hiszpania – już od 1719 PLN
– Włochy – już od 1479 PLN  (tu przeceniamy też NOWE OBOZY)
–  Grecja – już od 1369 PLN (tu przeceniamy też NOWE OBOZY)
– Polska – już od 919 PLN (w ofercie mamy ponad 50 programów!)
– Wielka Brytania – już od 1779 PLN

W roku 2017 po raz pierwszy będziecie mogli zwiedzić też dwa najpopularniejsze kurorty zachodniej Europy w ramach jednego obozu. Jako pierwsi oferujemy tour de Lloret i Rimini w jednym.

Nie ma na co czekać. Klikajcie w poniższy banner i rezerwujcie obozy młodzieżowe w najniższych cenach zanim zrobi to za was Mikołaj 😉

obozy młodzieżowe 250 pln taniej

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *