Obóz młodzieżowy w prezencie świątecznym

Święta już za tydzień. Choć kochamy ten czas, to może on przynosić także niezłe kłopoty. Bo w końcu każdemu zależy na tym, żeby ten wyjątkowy okres w roku był szczególny dla naszych wszystkich najbliższych. Staramy się sprawić im jak najwięcej radości i dlatego świątecznych prezentów poszukujemy z precyzją snajpera.

Jeśli wciąż szukacie pomysłów na oryginalny świąteczny prezent dla nastolatka, to jesteście w dobrym miejscu. U nas znajdziecie nie tylko to, o czym marzy każdy nastolatek, ale także kupicie ten prezent w okazyjnej cenie.

Obozy młodzieżowe z BUT już od ponad 20 lat przyciągają młodzież z całej Polski. Na naszych wyjazdach wychowały się pokolenia i często ci, którzy byli z nami na wakacjach w 1998 czy 1999 roku teraz powierzają nam opiekę nad swoimi dziećmi! To świetne uczucie, bo wiemy, że przez te dwie dekady działalności udało nam się stworzyć w BUT prawdziwą rodzinę!

BUTowa rodzina wybiera się na kolejne wspólne wyjazdy już w ferie 2020. W planach mamy także obozy młodzieżowe w wakacje 2020. Pomysłów nam nie brakuje i tymi pomysłami chętnie dzielimy się z innymi. Tym bardziej że z roku na rok coraz więcej rodziców decyduje się na zakupienie w prezencie świątecznym obozu młodzieżowego!

fot. Patrycja Ilcewicz

Tym bardziej że, rezerwując obozy młodzieżowe w grudniu, możecie sporo zaoszczędzić. Trwa nasza promocja firstminute, która obniża cenę obozu młodzieżowego o 300 PLN. Do tego mamy kilka promocji na obozy zimowe, więc chyba nie ma na co czekać!

Jaki obóz młodzieżowy kupić w prezencie świątecznym? Zastanawianie się warto zacząć od tego, czy ma to być obóz zimowy, czy letni. Wśród młodzieżowych obozów zimowych królują oczywiście wyjazdy na snowboard i narty. W tym roku wybieramy się głównie w Tatry (także te polskie) i w Alpy.


Jeśli zatem szukacie prezentu dla fana adrenaliny na stoku, to jesteście w dobrym miejscu! Wiemy, że nie wszyscy czują się na śniegu jak ryba w wodzie, dlatego przygotowaliśmy także zimowiska szkoleniowe, na których osoby początkujące będą mogły pojąć wszystkie tajniki białego szaleństwa. Zimą zapraszamy też na obozy językowe oraz wypoczynkowe.

>>SPRAWDŹ OFERTĘ OBOZÓW ZIMOWYCH<<

Prawdziwy festiwal atrakcji przygotowaliśmy jednak latem. Kilkadziesiąt obozów młodzieżowych w kilku krajach to najpotężniejsza oferta, jaką znajdziecie na polskim rynku. Od Jastarni i nauki żeglowania po Barcelonę i plaże Costa Brava! Dla każdego coś miłego, a wszystko w cenie niższej o 300 PLN (niezależnie od tego, jaki kierunek i termin wybierzecie).


>>ZOBACZ NASZE OBOZY MŁODZIEŻOWE<<

Co ważne rezerwując obozy młodzieżowe teraz, płacicie tylko 300 PLN zaliczki. My dorzucamy do tego prezenty, czyli gwarancje i ubezpieczenia, które sprawiają, że nawet planując wakacje pół roku przed ich startem, będziecie mieli komfort planowania swojego wolnego czasu.

Wciąż szukacie inspiracji? Wśród kierunków, które królują na naszych letnich listach sprzedaży, jak o roku znajduje się Bułgaria, Hiszpania i Włochy. Coś czujemy, że sporą popularnością będą się cieszyły także obozy w Czarnogórze.

>>ZOBACZ NAJPOPULARNIEJSZE LETNIE OBOZY MŁODZIEŻOWE<<

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do spędzenia tych wakacji z nami. Tylko w ten sposób możecie teleportować się spod choinki pod palmę!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *