Obozy młodzieżowe w Czarnogórze – hit sprzedaży 2019!

Kochasz Chorwację? No pewnie! Kto jej nie kocha? Ale niedaleko od odkrytej przez Polaków przepięknej Chorwacji znajduje się kompletnie niewyeksplorowana i zachwycająca Czarnogóra! To właśnie tym roku ruszamy z obozami młodzieżowymi do Czarnogóry! Nie przegap okazji i bądź jedną z pierwszych osób, które odkryją Czarnogórę podczas obozu młodzieżowego!

Czarnogóra to kraj, który powstał po rozpadzie Jugosławii. Jako jeden z trzech powstałych z Jugosławii krajów Czarnogóra otrzymała dostęp do lśniącego Adriatyku. Do tej pory jednak Czarnogóra nie pojawiała się w ofercie biur podróży, którą nad Adriatykiem zdominowały Chorwacja i Włochy. Pora jednak na odkrycie tego, co kryje się za „czarną górą”.

SPRAWDŹ CENY OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH W CZARNOGÓRZE

A na uczestników obozów młodzieżowych w Czarnogórze czeka jedno z najbardziej olśniewających miejsc w całej Europie! Już sama podróż szalonymi serpentynami, z których słyną Bałkany, to niezapomniane przeżycie. A potem na uczestników obozów młodzieżowych czeka prawdziwa petarda, czyli wjazd wprost w zatokę Kotorską! To właśnie ona nazywana jest perłą Czarnogóry i zarazem najsłynniejszym miejscem w całym kraju!

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ODPOCZĄĆ W WAKACJE 2019

Innymi mega atrakcjami Czarnogóry, które możecie zobaczyć podczas obozu młodzieżowego 2019 w tym kraju, są jezioro Szkoderskie i dawna stolica, czyli Cetinie.
Jeśli kochacie Chorwację, to z pewnością pokochacie też Czarnogórę, która zachwyca podobną kuchnią (Czewapy, owoce morza, Baklawa), a także…niższymi cenami!

A co czeka na osoby wybierające się do Czarnogóry na obóz młodzieżowy? W tym roku zapraszamy Was na Chill out Zone w miejscowości Dobra Voda. Odpoczywać będziecie w położonym nad brzegiem morza, tuż przy samej plaży, Pensjonacie Palma. Palma znana jest nie tylko z doskonałego dostępu do plaży, ale także urzekających widoków na zalane zielenią wzgórza Bałkanów.

Zakwaterowani będziecie w pokojach 3-4 os. z balkonem lub tarasem, łazienką, klimatyzacją, lodówką, TV i WiFi. Na terenie pensjonatu znajduje się recepcja, bar i restauracja.

ZOBACZ OFERTY OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH W PENSJONACIE PALMA

Nie czekajcie i sprawcie, żeby Wasze wakacje były inne niż rok temu. Mamy doskonałą alternatywę dla obozów młodzieżowych w Chorwacji. A ta alternatywa nazywa się…Czarnogóra! Zatem w tym roku wybieramy się na hitowe obozy młodzieżowe w Czarnogórze.

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *