Pomysły na młodzieżowe wakacje 2019

Zastanawiacie się nad tym jak i gdzie spędzić w tym roku wakacje? Mamy dla Was kilka podpowiedzi, które  być może sprawią, że wakacje 2019 będą tymi najlepszymi w Waszym życiu. Bo w końcu po dwudziestu latach na rynku chyba bez problemu możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w organizowaniu wakacji dla młodzieży.

Jak zatem zorganizować wakacje dla nastolatka? Gdzie pojechać na obóz młodzieżowy jeśli ma się 13, 14, 15 16 lub 17 lat? Jaki obóz młodzieżowy wybrać? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym blogu!

Party Zone – wakacje dla młodzieży

Party Zone to zdecydowanie najpopularniejszy format jaki znajdziecie w ofercie naszego biura. Imprezowe wyjazdy do Złotych Piasków, Lloret de Mar i Rimini to absolutny hit od wielu lat i pomysł dla tych, którzy chcieliby spędzić wakacje rodem z teledysku. W trakcie Party Zone z BUT nie tylko pobawicie się z ekipą z całej Polski oraz młodymi ludźmi z Europy, ale także będziecie mieli możliwość pozwiedzać najbardziej znane zabytki Europy

Młodzieżowe obozy językowe

Jeśli w wakacje tęsknicie za szkołą, albo…no dobra po prostu jara Was kultura angielska, niemiecka, włoska czy hiszpańska to powinniście rozważyć wyjazd na młodzieżowy obóz językowy. W naszej ofercie od lat znajdziecie

Obozy z YouTuberamiAbsolutny hit tego roku czyli obozy ze znanymi YouTuberami. Jadąc na obóz z YouTuberami organizowany przez BUT możecie spędzić wakacje z Nanami Chan, ekipą Waksy czy Marią Krasowską. A to tylko część naszej oferty, bo na każdym z obozów poza osobowościami YouTuba czeka na Was masa innych atrakcji.

Obozy dla aktywnych

Jeśli w wakacje nei umiecie usiedzieć na miejscu to powinniście zainteresować się naszą ofertą dla aktywnych. Tu bawimy się głównie w Polsce, ale za to z masą dodatkowych atrakcji. Obozy przetrwania, wind i kite surfingowe, żeglarskie a także wędrowne. Jeśli poszukujecie odrobiny adrenaliny, a w wakacje chcecie rozwijać Wasze pasje to obozy młodzieżowe z programem zainteresowań powinny być tym czego szukacie!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *