REGULAMIN Akcji „Ale jaja”

 1. Organizatorem promocji  „Ale jaja” jest Biuro Usług Turystycznych BUT Sp. Z o.o Sp.k z siedzibą w Warszawie, ul. Tarczyńska 5/9, 02-025 Warszawa.
 2. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna dla uczestników w siedzibie organizatora, w biurach agencyjnych oraz na stronie internetowej.
 3. Promocja trwa od 19.04.2019 do 22.04.2019.
 4. Udział mogą wziąć wszyscy klienci BUT w wieku od 6 do 19 lat
 5. Konkurs będzie poprowadzony w profilach w mediach społecznościowych BUT na Facebooku Kocham Wakacje (https://www.facebook.com/kochamwakacjepl/) oraz Kochamy Kolonie (https://www.facebook.com/kochamykolonie/)
 6. Zabawa polega na zamieszczeniu przez uczestników w komentarzu pod wyznaczonym postem w mediach społecznościowych  BUT na Facebooku kolonii Kocham Wakacje (https://www.facebook.com/kochamwakacjepl/) oraz Kochamy Kolonie (https://www.facebook.com/kochamykolonie/) zdjęcia pisanki wykonanej własnoręcznie lub kilku pisanek.
 7. Każdy uczestnik możne zamieścić kilka zdjęć –  jedynym warunkiem jest posiadanie praw autorskich do zamieszczonego zdjęcia
 8. Rozstrzygnięcie zabawy nastąpi w dniu 23 kwietnia. Ogłoszenie zwycięzców i wyróżnień wyłonionych przez jury BUT będzie miało miejsce w komentarzach do zamieszczonych przez nich zdjęć.
 9. Nagroda to fakultety GRATIS.
 10. Nagrody przysługują uczestnikom obozów i kolonii organizowanych przez Biuro Usług Turystycznych BUT Sp. Z o.o Sp.k – Lato 2019.
 11. Jedna osoba może otrzymać jedną nagrodę. Liczba nagród ograniczona.

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *