Wakacyjne zdjęcie BUT – dodatkowe nagrody >>ZOBACZ<<

Nasz wakacyjny konkurs zakończony. Wybraliśmy już 3 zwycięzców (a raczej zwyciężczynie, bo w tym roku dziewczyny okazały się być bezkonkurencyjne), a w wybraliście jedno zdjęcie, które podobało wam się najbardziej (przypomnijmy, że zebrało ono aż ponad 1000 polubień/serduszek!). Tegoroczna edycja konkursu, w którym można było wygrać darmowy obóz okazała się rekordowa nie tylko pod względem ilości polubień pod wspomnianym zdjęciem. Okazało się, że do konkursu zgłoszono ponad 400 zdjęć, z których do drugiej tury (repost na naszym profilu) zakwalifikowaliśmy 268 zdjęć. To absolutny rekord!

Postanowiliśmy zatem, że nie możemy zakończyć tego konkursu w taki sposób! W ramach podziękowania za waszą aktywność i dzielenie się NIESAMOWITYMI zdjęciami postanowiliśmy ufundować dla was kilka niespodzianek. Jury wybrało, zakwalifikowane do drugiej tury zdjęcia, które postanowiło nagrodzić nagrodami niespodziankami czyli gadżetami z naszej wakacyjnej kolekcji 2017! To ostatnia okazja, by zdobyć na własność jedną z naszych kultowych toreb czy ręczników.

Kto wygrał?
Jury wyłoniło 10 osób, których zdjęcia zamieszczamy poniżej. Jeśli wasze zdjęcie znajduje się w tym wpisie napiszcie do nas na Instagramie!

Pamiętaj. Widzisz poniżej swoje zdjęcie? Pisz do nas wiadomość prywatną na Instagramie i zgłoś się po swoją nagrodę!

(Prosimy o odzywanie się za pośrednictwem Insta, bo to pozwoli nam zweryfikować autentyczność zgłaszającego się do nas zwycięzcy)

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *