Ambasadorzy BUT 2019 – kody rabatowe

Jak pewnie zauważyliście powoli kończymy pierwszy etap naszej promocji na obozy młodzieżowe 2019. Sprzedaż trwa jednak dalej, a miejsc mamy jeszcze wystarczająco dla każdego, kto chce pojechać na najlepszy obóz młodzieżowy w 2019 roku.

Tymczasem dla polujących na promocje mamy bardzo dobrą informację. Jak pewnie zauważyliście w tym roku po raz kolejny współpracujemy z ambasadorami, którzy reprezentują nasze biuro oraz dystrybuują kody rabatowe. W tym roku jest ro rekordowa liczba osób, z których część być może znacie z naszych poprzednich wyjazdów. Ambasadorzy BUT 2019 to ekipa z całej Polski, która gwarantuje nie tylko zniżki, ale też bonusy oraz doskonałą zabawę na samym obozie.

No to zabawę z ambasadorami BUT czas zacząć!

Od 4 marca kody zniżkowe dystrybuowane przez ambasadorów BUT mają wartość już 100 zł!  
W okresie akcji kody łączą się z promowanymi obozami i obowiązują na całą ofertę BUT (z wyjątkiem obozów  językowych 2019).

Co to oznacza?

Oznacza to, że możecie zdobyć dodatkowe 100 zł zniżki na wymarzony obóz młodzieżowy z BUT 2019!

Oznacza to także, że kod który zdobyliście przed weekendem,  a nie wykorzystaliście go do tej pory ma w tej chwili podwójną wartość!

Oznacza to też, że możecie już teraz zapoznać się z naszymi ambasadorami i być może wspólnie wybrać się na obóz  młodzieżowy w wakacje 2019!

A my jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.  W wakacje 2019 tradycyjnie już wracamy do Złotych Piasków, Lloret de Mar, Rimini czy Ustki. Pojawimy się też w Chorwacji, Czarnogórze, Bośni i Grecji.

Oferta obozów młodzieżowych 2019 z Kocham Wakacje jest najbardziej rozbudowana w naszej historii. Ale nie powinno Was to dziwić, w końcu w ty roku obchodzimy jubileusz dwudziestolecia naszej działalności.

Nie pozostaje Wam zatem nic innego jak namierzyć naszych ambasadorów i wybrać swojego ulubionego!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *