Bezpieczne wakacje dla młodzieży! Zobacz, jak się szykujemy.

Koronawirus przewrócił nasze życie do góry nogami. Ale my się nie dajemy i jesteśmy przygotowani do zorganizowania obozów i kolonii. Na naszych wyjazdach stosujemy się do wszystkich procedur bezpieczeństwa oraz przepisów, które nakłada na nas prawo.
Wczoraj nasza ekipa przeszła profesjonalne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa na koloniach i obozach związanego z COVID 19. W szkoleniu uczestniczyło ponad 40 osób, które należą do naszej kadry i wybiorą się w tym roku na organizowane przez nas wyjazdy, a także pracownicy stacjonarni naszego biura. Podczas szkolenia poznaliśmy wszystkie obowiązujące w Polsce przepisy związane z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Do tego zapoznaliśmy się z procedurami bezpieczeństwa i profilaktyki.

bezpieczeństwo na koloniach
Szkolenie bezpieczeństwa w biurze BUT.


Przypominamy, że wszystkie nasze imprezy, organizowane w wakacje 2020 roku, odbywają się wyłącznie zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez odpowiednie organy. Tu przeczytacie o tym, jak będą wyglądały wakacje dla młodzieży w 2020 roku.
Tymczasem mamy jeszcze miejsca na zaczynające się jutro wakacje. Jeśli jesteście spragnieni wypoczynku, to uderzajcie z nami nad morze albo w góry! Tu znajdziecie oferty obozów w młodzieżowych

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *