Dziękujemy za rok 2020…widzimy się w wakacje 2021!

To był dziwny rok… Zresztą nie musimy Wam tego powtarzać. Ale na szczęście były w nim też pozytywne akcenty! Dla nas były nim oczywiście obozy młodzieżowe, które mimo wszystkich przeciwności udało nam się dla Was zorganizować! Jaki był rok 2020 w BUT? Jakie mamy plany na rok 2021?

Obozy młodzieżowe z BUT 2020

W mijającym roku wybraliście się z nami na obozy głównie w Polsce. Pomimo tego, że nie odwiedziliśmy Lloret de Mar czy Złotych Piasków to i tak będziemy wyjątkowo wspominać te szalone i inne od wszystkich wakacje. Po raz kolejny udowodniliśmy razem, że stara zasada „nieważne dokąd, ważne z kim” znajdzie zastosowanie w każdej sytuacji. My daliśmy Wam super zorganizowane, bezpieczne obozy młodzieżowe, Wy dodaliście do tego swoją osobowość i niesamowitą energię (skąd Wy ja bierzecie, serio?) i  ten oto sposób wakacje, które mogły się nie odbyć, dla wielu z W okazały się wakacjami życia!

Wielka w tym zasługa współpracujących z nami Marii Krasowskiej, Polish Notes czy Nanami Chan. O Paniach jeszcze za moment, bo mamy związane z częścią z nich plany na rok 2021. Najpierw jeszcze raz chcieliśmy podziękować Wam za szalony sezon 2020 i…zaprosić Was na kolejny!

BUT obozy młodzieżowe 2021

No właśnie co z obozami młodzieżowymi w 2021 roku? Już są! Na naszej www rezerwować możecie już wyjazdy na rok 2021! Z widomych przyczyn są to tylko wyjazdy na letnie obozy młodzieżowe. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli chcecie zaklepać sobie miejsce na obozie wakacyjnym, to już możecie to robić. Ofertę znajdziecie oczywiście na kochamwakacje.pl!

Co czeka na Was w wakacje 2021? Postawiliśmy na Polskę, ale w ofercie znajdziecie też propozycje wyjazdów za granicę. Mamy nadzieję, ze przez kolejne pół roku sytuacja uspokoi się na tyle, że wakacje 2021 będziemy mogli spędzić wspólni również za granicą!

Co z bezpieczeństwem Waszego wyjazdu? Oczywiście na naszych obozach przestrzegamy wszystkich wytycznych związanych z zabezpieczeniem Was przed koronawirusem. Procedurę dokładnie przećwiczyliśmy w roku 2020 i możemy Wam zagwarantować, że nasz obozy są w pełni bezpieczne.

Podobnie jest jeśli chodzi o rezerwowanie obozów i ewentualne zwroty za odwołane imprezy. Możecie być spokojni, że w wypadku ewentualnego odwołania lub anulacji imprezy szybko i sprawnie odzyskacie swoje pieniądze, lub zamienicie imprezę na inną. Pamiętajcie też, że za obozy w Polsce możecie zapłacić Bonem Turystycznym (TU przeczytacie więcej o Bonie Turystycznym), koniecznie powiedźcie o tym rodzicom!

Gdzie wybierzemy się na obozy młodzieżowe w 2021 roku?

I pora na mały przegląd tego co czeka na Was  w 2021 roku. W następne wakacje wybierzemy się między innymi:

obóz akrobatyczno-taneczny z Marysią Krasowską

Obóz Fit Camp z Kingą Janik

Obóz Chill Out Zone w Grecji

Wakacje w stylu Nanami Chan

Obóz Party Zone w Złotych Piaskach
Obóz Windsurfingowy w Jastarni

My tymczasem życzymy Wam…żeby te Święta, tak jak mijający powoli 2020 rok, były super. Mimo wszystko i wbrew wszystkiemu! Trzymajcie się zdrowo i ciepło. Widzimy się w Wakacje 2021!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *