Ferie 2022 z youtuberami

W poprzednim artykule pisaliśmy o feriach bez nart. To formuła, którą proponujemy wszystkim chcącym pojechać na ferie, ale bez konieczności uczestniczenia w zajęciach na stoku. Wbrew pozorom takich osób jest bardzo wiele. Dlatego w naszej ofercie od wielu lat znajdziecie różnego rodzaju zimowe obozy młodzieżowe, na których będziecie zwiedzać, jeździć na skuterach śnieżnych, chodzić po górskich szlakach czy wspinać się po ściance. O nich opowiedzieliśmy we wpisie poświęconym zimowiskom bez nart. Na koniec wpisu obiecaliśmy jednak poświęcić słów parę nowościom w ofercie ferii bez nart. A w tym roku są to ferie z Youtuberami!

Ferie z Marią Krasowską

Jak nowości to porządne! W tym roku na ferie zapraszamy Wasze znajome z wakacji, czyli Polishnotes i Marię Krasowską. Dziewczyny były już z nami na wyjazdach letnich wiele razy, a zainteresowanie tymi dwoma imprezami, już w tej chwili pokazuje, że także na tych zimowiskach spotkają się ze sobą starzy (no nie tacy starszy) wakacyjni znajomi. I znów nie zabraknie sportu. Tym razem zapewni go Maria, która poprowadzi zajęcia taneczno-akrobatyczne. Ten turnus odbędzie się w lutym w Wiśle. Z Marią Krasowską spotkacie się także na zimowisku filmowym, które skierowane jest do osób kreatywnych i chcących rozwijać swoje pasje. Tu pod okiem prawdziwej ekspertki od YouTuba będziecie mogli zdobyć nowe umiejętności. Marii nie musimy Wam bardziej przedstawiać, była z nami na obozach tyle razy, że jest po prostu częścią naszej BUT rodziny. Cieszymy się, że spotkamy się z nią po raz kolejny.

Ferie z Polishnotes

Jeśli jesteście fanami kreatywności i wszystkich sprytnych rozwiązań, które pomagają w nauce i życiu codziennym. Jeśli zależy Wam na dobrych ocenach, lubicie mieć porządek w notatkach i uwielbiacie, jeśli nauka w szkole przybiera barwy, których próżno szukać w podręcznikach to…Obóz zimowy z Polishnotes jest dla Was! Kasia, czyli Polishnotes  wybierze się z nami na obóz już po raz trzeci. To chyba największy argument świadczący o tym, jak popularny jest ten obóz! Co roku, po zakończeniu turnusów letnich, mieliśmy wiele zapytań o to czy za rok zorganizujemy wakacje z Polishnotes. Nie mogliśmy pozostać obojętni na Wasze prośby i postanowiliśmy przyśpieszyć termin spotkania. W tym roku, po raz pierwszy, zapraszamy Was na ferie z Polishnotes, które odbędą się w lutym w Zakopanem. Pozytywnie kreatywnie to propozycja dla każdego, kto szuka ferii nietypowych i wymykających się schematom. To także pomysł na spędzenie zimowego czasu dla osób, które nie jeżdżą na nartach i snowboardzie, ale mają ochotę spędzić ferie wśród rówieśników i poznać nowe osoby.

Ferie z Youtuberami

Ferie z Youtuberami to totalna nowość w naszej ofercie. Jeszcze nigdy nie proponowaliśmy tej formuły, ale jesteśmy przekonani, że zagości ona w naszej ofercie na dłużej. Na jak długo, zależy tylko od Was!

Tu kupicie ferie z Youtuberami

Ferie z Polishnotes

Ferie z Marią Krasowską – zimowisko taneczne

Ferie z Marią Krasowską – zimowisko filmowe

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *