Jak będą wyglądały obozy młodzieżowe w 2020 roku?

Jak będą wyglądały obozy młodzieżowe 2020? Takie pytanie w tym roku jest szczególnie uzasadnione! W końcu sytuacja epidemiologiczna wywróciła wiele Waszych i naszych planów do góry nogami. Na szczęście obozy letnie w Polsce odbędą się bez większych przeszkód. Uczestnicy i kadra oraz organizatorzy będą jednak musieli spełnić warunki, o których nie było do tej pory mowy podczas obozów dla młodzieży. Jakie? Dowiecie się z tego wpisu!


My już szykujemy się do obozów młodzieżowych w nadchodzące wakacje. W końcu do startu wakacji zostało zaledwie kilka tygodni! Wiemy też, że szykuje się młodzież, bo ilość rezerwacji w ostatnich dniach przebija tą z ostatnich miesięcy, a miejsca na obozy młodzieżowe z BUT wyprzedają się w tempie, w jakim nie sprzedawały się o tej porze roku chyba nigdy. Nic dziwnego, wszyscy jesteście spragnieni zasłużonego wypoczynku, po roku szkolnym pełnym perypetii i nowości.

ZOBACZ NAJPOPULARNIEJSZE OBOZY MŁODZIEŻOWE 2020


Jeśli jesteście ciekawi, jak będą wyglądały obozy młodzieżowe według nowych zasad, to sprawdźcie nasze obozowe FAQ. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje na temat tego, jak wyglądają wytyczne dla organizatorów turystyki młodzieżowej. Tam także dowiecie się, jak wyglądają zasady zwrotu kosztów, zmiany rezerwacji, albo co dzieje się w przypadku, kiedy obóz, na który chcieliście się wybrać, został odwołany.


Pamiętajcie jednak, że robimy wszystko, żeby maksymalnie ułatwić Wam planowanie wypoczynku podczas nadchodzących wakacji. Dwie najważniejsze zasady, o których musi pamiętać każdy klient, wybierający się na obozy młodzieżowe z BUT są bardzo proste:

  • skracamy termin wpłat całości kwoty za obóz z 40 dni do 21 dni przed obozem
  • za odwołane imprezy lub imprezy, z których rezygnujecie przysługuje Wam zwrot kosztów

A najpopularniejsze imprezy? W tej chwili królują obozy w Polsce, a szczególnie obozy z YouTuberami. Kończą nam się miejsca na obóz z Waksami w Pieckach. Dużą popularnością cieszą się też obozy młodzieżowe w Darłówku. Jak co roku zapraszamy Was też na obóz surferski w Jastarni. Jak widać opcji, jest bardzo dużo i wiemy, że WSPÓLNIE sprawimy, że te obozy i te wakacje będą niezapomniane. W końcu od wielu lat o tym, że najlepsze obozy młodzieżowe to te, które organizuje BUT, decyduje nie tylko nasza ekipa, ale także uczestnicy. I tak będzie po raz kolejny!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *