Jak było na obozach młodzieżowych z BUT 2021? – cz. 1

To już półmetek wakacji. Możemy się zatem zabrać za małe podsumowanie tego co działo się na obozach młodzieżowych w roku 2021. Na większe podsumowania czas przyjdzie za miesiąc. Bo na razie na obozach i w drodze na nie jest jeszcze bardzo dużo młodzieży z całej Polski. Zerknijmy zatem, jak wyglądały obozy młodzieżowe z BUT w wakacje 2021.

Konkurs – Wakacyjne zdjęcie BUT

Zacznijmy do konkursu, bo to on co roku dyktuje trochę wakacyjny rytm w naszych social mediach. Jak co roku, tak i w 2021, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest między innymi darmowy obóz młodzieżowy. Co zrobić, żeby wygrać? To proste. Wystarczy wrzucić na Instagram swoje zdjęcie z wakacji i oznaczyć w poscie nasz profil. Dzięki temu nie przegapimy żadnego zgłoszenia. Wśród zdjęć, na których będziemy oznaczeni, wybierzemy najlepsze, które następnie repostujemy na naszym profilu. Wśród tych zdjęć rozegra się finalny pojedynek o nagrody.

O ich przyznaniu we wrześniu zdecyduje jury. Uwaga ważna sprawa! Do naszego konkursu przyjmujemy tylko zdjęcia, które wrzucacie w swój feed. Zatem pamiętajcie także o ustawieniach prywatności. W końcu musimy mieć możliwość zobaczenia Waszego zdjęcia. Klikajcie w link jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat konkursu Wakacyjne Zdjęcie BUT, regulamin zabawy znajdziecie TU.

obozy młodzieżowe BUT 2021

Obozy młodzieżowe z BUT – relacja

Obozy Młodzieżowe z BUT 2021 to jednak nie tylko konkurs. W tym sezonie na obozach mieliśmy sporo gości. Część z nich znacie z pewnością z poprzednich lat. Część pojawiła się u nas po raz pierwszy.

Wśród gości nie mogło zabraknąć Marii Krasowskiej, która na naszych obozach kontynuowała swoją podróżniczą przygodę, rozpoczętą zimą na Kanarach. Na YouTube zobaczyć już możecie odcinek, w którym Maria pokazuje, jak wygląda wakacyjny wyjazd z nią i naszym biurem. Maria była z nami m.in. w Muszynie i Łebie.

W tym roku z Marią spotykamy się na 4 turnusy. To absolutny rekord, bo na wakacje z Marią wybierze się w sumie około 170 osób! Przed nami jeszcze jeden w Muszynie od 10 sierpnia. Relacja oczywiście na naszym Instagramie!

Na nasze obozy po raz kolejny zawitała także Nanami Chan. Spotkaliśmy się kilka razy (Nanami Chan była z nami między innymi na obozie młodzieżowych we Włoszech), a relację z pierwszego z obozów zobaczyć możecie na poniższym filmiku.

Na naszych obozach po raz kolejny pojawiła się ekipa Waksów, która nagrała z uczestnikami obozu specjalny odcinek. Możecie go zobaczyć poniżej.

W tym roku, po raz kolejny, spotkaliśmy się też z POLISHNOTES, która przeprowadziła dla naszych obozowiczów doskonałe warsztaty kreatywne!

Innymi z gości były Emilia Dankwa i Ola Szkołda , z którymi bawiliście się w Rimini. Dziewczyny przygotowały nawet vloga z jednej z wycieczek.

Jak było na obozach w Chorwacji, możecie z kolei przekonać się na vlogach, które przygotowały Joanna Pietrzak i Laura Szymańska. Dziewczyny dosłownie przed momentem wróciły znad Adriatyku i wiemy, że wyprawa na Bałkany bardzo im się podobała.

W Chorwacji pojawił się też Kacper, którego wiele z Was z pewnością kojarzy z Instagrama!

Jeśli interesują Was inne relacje z naszych obozów, to pamiętajcie, że na naszym profilu na Instagramie przez całe wakacje zamieszczamy stories z poszczególnych obozów. Jeśli coś przegapiliście to nic straconego, bo każde story archiwizujemy w wyróżnionych!

Pamiętajcie też, że mamy TikToka. Na nim pojawiają się materiały, które przygotowała specjalnie dla nas Kinga Janik. Pewnie pamiętacie ją jeśli byliście na naszym Fit obozie. Z Kingą spotkamy się w tym roku jeszcze w Bułgarii, do której dziś rusza na obóz 18+!

@kochamwakacjepl

##Fitness ##obozymlodziezowe nie wykluczają małej regeneracji – dlatego ##pizza nad Baltykiem feat. Kinga Janik 💪 – takie chwile, to Wasze chwile ❤

♬ dźwięk oryginalny – Kocham Wakacje

Na naszych obozach w roku 2021 pojawiła się także Martyna Łuc, która pojechała z nami do Rimini. A w Bułgarii w Złotych Piaskach bawiła sie z nami Julia Machunik.

Tymczasem my zabieramy się za ogarnianie dla Was drugiego miesiąca wakacji. Pamiętajcie o naszym konkursie i do zobaczenia na obozach młodzieżowych z BUT w wakacje 2021!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *