Jak pojechać za darmo na obóz młodzieżowy? Tak!

Czy wiecie, że BUT co roku organizuje fotograficzny konkurs, w którym do wygrania jest darmowy obóz młodzieżowy? To już wiecie! W tym roku po raz kolejny zapraszamy Was do wspólnej zabawy, w której stawka jest serio wysoka. Tak jak wspomnieliśmy, jest to darmowy wyjazd na obóz młodzieżowy lub kolonie dla dzieci w kolejnym sezonie. Wraz z nim możliwość powtórzenia emocji, wrażeń i przygód, które przeżyjecie z nami w zaczynające się jutro (piszemy ten wpis 24.06.2021) Wakacje 2021! Dobra, to lecimy ze szczegółami!

Konkurs „Wakacyjne zdjęcie BUT 2021” – zasady

Zasady naszej zabawy nie zmieniły się za bardzo w ciągu ostatnich lat i…nie zmienią się teraz. Są proste, ale przez to rywalizacja jest jeszcze bardziej zacięta i jeszcze bardziej emocjonująca. Żeby jeszcze podkręcić atmosferę, w tym roku podwyższamy stawkę, ale o tym za moment. Na początek opowiemy Wam o tym, jak wygląda konkurs. Jest totalnie prosty i nie wymaga od Was wielkiego wysiłku, tylko odrobiny kreatywności. Co musicie zrobić:

zrobić zdjęcie z obozów młodzieżowych z BUT

zdjęcie może być absolutnie dowolne, ale powinno być zgodne z naszym regulaminem

– zdjęcie wrzućcie na SWÓJ profil na Insta (pamiętajcie o ustawieniach prywatności, musimy móc go zobaczyć)

oznaczcie nas na zdjęciu @kochamwakacjepl (najlepiej w treści wpisu)

– wśród tak wykonanych zdjęć my codziennie (a czasem kilka razy dziennie) wybierzemy najlepsze (i oczywiście te zgodne z regulaminem)

– wybrane zdjęcia repostujemy na naszym profilukochamwakacjepl

każde zdjęcie repostowane u nas na profilu przechodzi do kolejnej rundy, w tej rundzie, pod koniec konkursu przyznane zostaną nagrody

nagrody mamy 4 (o tym zaraz)

3 pierwsze nagrody przyzna nasze jury

jedną przyznają nasi fani czyli, krótko mówiąc, wygra ją zdjęcie z największą ilością serduszek/polubień (stan na dzień 09.09.2021r na godzinę 23.59)

– wyniki zabawy ogłosimy 10.09.2021

Konkurs „Wakacyjne zdjęcie BUT 2021” – nagrody

Tak wyglądają zasady naszej zabawy. A co z nagrodami? Mamy ich kilka. Pierwsze miejsce (nagroda przyznana przez jury) to darmowy wyjazd na obóz autokarowy z BUT w roku 2022. Zwycięzca sam wybiera obóz w Polsce lub za granicą. Kolejne nagrody za miejsce drugie i trzecie (te nagrody też przyznaje jury) to 600 i 400 PLN zniżki na obozy z BUT w roku 2022. Te stawki podnieśliśmy, bo w poprzednich latach za te miejsca przyznawaliśmy mniejsze zniżki. Ostatnia nagroda, czyli wspomniana nagroda „publiczności” za największą ilość serduszek/polubień pod postem konkursowym (stan na dzień 09.09.2021r na godzinę 23.59) to 300 PLN zniżki na obozy z BUT w roku 2022.

Konkurs „Wakacyjne zdjęcie BUT 2021”

Nasz konkurs rusza już w najbliższy poniedziałek (28.06) i potrwa do 09 września. W tych dniach możecie wysyłać swoje zgłoszenia. Przypomnijmy, że jest to bardzo proste. Wystarczy, że na swój profil na Insta wstawicie zdjęcie i oznaczycie nasz profil @kochamwakacjepl. Pamiętajcie o ustawieniach prywatności, żebyśmy mogli zobaczyć zgłoszenie, a później je repostować u nas a profilu. Repostowane w ten sposób zdjęcia przejdą do drugiej rundy zabawy. Wśród nich 9 września wybierzemy zwycięzców.

Konkurs Wakacyjne zdjęcie BUT zdjęcia z poprzednich lat

Jeśli nie macie pomysłu na zdjęcie konkursowe, to w ramach inspiracji z tym poście możecie zobaczyć kilka fotografii, które zdobywały nagrody w naszych konkursach w poprzednich latach. Może zainspirują Was one do zrobienia zdjęcia, które sprawi, że w roku 2022 pojedziecie za darmo na obóz młodzieżowy!

Tu znajdziecie Regulamin konkursu „Wakacyjne zdjęcie BUT 2021”

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *