Jak wyglądają obozy we Włoszech?

Włochy to od wielu lat jeden z najbardziej popularnych kierunków, wśród klientów młodzieżowych biur podróży. Jeśli mamy być szczerzy to Włochy są jedynym (oczywiście poza różnymi regionami Polski) kierunkiem, w który zabieramy Was niezmiennie od lat. I nie ma na to wpływu sezon, bo osoby jeżdżące z nami na obozy młodzieżowe zimą wiedzą, że Włochy królują nie tylko w letniej ofercie! Zresztą w tym roku byliście już z nami we Włoszech – pozdrowienia dla ekipy, która bawiła się w Madonna di Campiglio. Kolejna odsłona włoskich obozów młodzieżowych już latem. Co czeka Was na obozach we Włoszech?

Gdzie odbywają się obozy we Włoszech?

W tym roku BUT zaprasza Was na wyjazdy do włoskiego Rimini. To słynny kurort na wybrzeżu Adriatyku, który znany jest naszym wszystkim obozowiczom. Rimini broni się nie tylko tym, że położone jest nad jedną z najpiękniejszych włoskich plaż. To także słynny hub imprezowy. W mieście znajdziecie wiele znanych klubów w tym kultowe już Carnaby, Altromondo czy Baia Imperiale. Obozy młodzieżowe w Rimini to także doskonały pretekst do zwiedzania Półwyspu Apenińskiego. Ale o tym za moment.

rimini kocham wakacje

Gdzie odpoczywamy w Rimini?

W tym roku w Rimini odpoczywać będziecie w hotelach Sombrero oraz ABC. W tym pierwszym będzie baza naszego tegorocznego Party Zone. Drugi to z kolei miejsce zakwaterowania osób, które zdecydują się na Chill połączony ze zwiedzaniem. Oba te hotele położone są w bliskim sąsiedztwie plaży oraz popularnych w mieście atrakcji. W obu będziecie też mogli liczyć na dodatkowe atrakcje, w postaci animacji. Spać będziecie w pokojach 3-5-osobowych z łazienkami. Standardem jest także darmowe wifi. Skoro blisko atrakcji to, co można zobaczyć na obozach we Włoszech?

Co można zobaczyć na obozach we Włoszech?

Atrakcją samą w sobie jest już Rimini, które poza dzielnicą klubową i plażą pochwalić się może także sporą ilością zabytków. W mieście zobaczyć możecie m.in. słynny amfiteatr, most Tyberiusza oraz miejsce, gdzie urodził się reżyser Federico Fellini. Jednak Włochy to nie tylko Rimini, a jak wspomnieliśmy, kurort ten jest doskonałym hubem wypadowym pozwalającym na zobaczenie wielu włoskich atrakcji. Osoby, które wybiorą się z nami na obóz do Rimini, zwiedzić będą mogły tak znane miejsca, jak Rzym, Wenecję czy San Marino. To ostatnie miejsce, a właściwie kraj, jest położony tak blisko Rimini, że wyprawy tam są stałym elementem naszych obozów na wybrzeżu Adriatyku. Warto przypomnieć, że w tym roku przygotowaliśmy dla Was specjalny program, czyli Chill Out Zone ze zwiedzaniem, podczas którego nie tylko odpoczniecie, ale także zobaczycie wszystkie wymienione atrakcje i o wiele więcej.

Obozy w Rimini relacja – Emilia Dankwa

W zeszłym roku jedna z osób, która skusiła się na wyprawę z nami do Rimini była Emilia Dankwa. Emilia przygotowała ostatnio vloga, który doskonale pokazuje, jaki klimat panuje w tym niesamowitym mieście. Tamten turnus miał w ogóle szczęście, bo akurat w trakcie jego pobytu odbywało się Euro 2020, które jak zapewne pamiętacie, wygrali właśnie Włosi. Trochę z tej atmosfery poczuć możecie na załączonym filmiku. Gwarantujemy Wam jednak, że Włosi potrafią się bawić niezależnie do tego czy ich drużyna wygrywa, czy…w ogóle gra. I między innymi, dlatego co roku zapraszamy Was na obozy młodzieżowe we Włoszech. Tak też jest tym razem!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *