Na jaki obóz młodzieżowy jechać w wieku siedemnastu lat?

Masz siedemnaście lat? Zastanawiasz się na jaki obóz młodzieżowy jechać w wieku siedemnastu lat? Chyba mamy dla Ciebie trochę podpowiedzi, bo w naszej ofercie znajdziesz obozy dla osób w wieku około 17 lat, które w wakacje 2018 chcą wybrać się na południe Europy. Niezależnie od wszystkiego będziecie bawić się na obozach młodzieżowych 15 – 19 lat.

Obozem, szczególnie popularnym wśród siedemnastolatków jest Party Zone w hotelu Gladiola w Złotych Piaskach.

złote piaski kocham wakacje

To komfortowy kompleks hotelowy położony w odległości tylko 40 metrów od plaży i bezpośrednio przy tętniącym życiem deptaku! W tym właśnie miejscu będziecie mogli wypoczywać i równocześnie być w centrum wydarzeń. W Gladioli zapraszamy was w tym sezonie na dwa obozy młodzieżowe:

Party Zone – przejazd autokarem
Chill out zone – przelot samolotem (trasa Warszawa – Warna)

Wiadomo, że Złote Piaski są od lat najpopularniejszym kierunkiem na obóz młodzieżowy. W związku z tym dla siedemnastolatków przygotowaliśmy też wiele innych opcji. Jeśli macie siedemnaście lat i chcecie pojechać na obóz do Złotych Piasków i kochacie hip hop to powinniście zainteresować się naszą imprezą, w której weźmie udział Kuba Knap.

Znany raper pojawi się w najbardziej wypasionym Hotelu Royal i poza spotkaniem z uczestnikami zagra koncert, na którym z pewnością będzie pół Złotych Piasków. Więcej informacji na temat koncertu Kuby Knapa w Złotych Piaskach znajdziecie TUTAJ.

Tymczasem my przenosimy się do innego kraju, bo w końcu obozy młodzieżowe dla osób w wieku siedemnastu lat to nie tylko Złote Piaski i Bułgaria, ale także na przykład Chorwacja. W tym roku dla siedemnastolatków mamy dwie propozycje obozów młodzieżowych w Chorwacji:

Obóz rekreacyjny Chill out Zone
Obozy taneczne

kocham wakacje chorwacja

Każdy kto był w Chorwacji wie, że to jedno z piękniejszych miejsc w Europie i absolutny faworyt polskich turystów. Siedemnaście lat to świetny moment na wyprawę na obóz młodzieżowy do Chorwacji, bo wiemy, że do tego kraju będziecie wracać jeszcze nie raz!

złote piaski promocja

W naszej ofercie obozów młodzieżowych dla siedemnastolatków znajdziecie w tym sezonie jeszcze wiele innych propozycji w tym obozy w: Lloret de Mar, Rimini czy w całej Polsce. A także obozy rekreacyjne.

konkurs kocham wakacje

A może w wakacje lub tuż przed kończycie „osiemnastkę”? Mamy dla was inną propozycję! Bez problemu możecie wybrać się z nami na obóz 18+, których pełną ofertę znajdziecie na stronie but18plus.pl. Pamiętajcie tylko o jednym, żeby wybrać się na obóz 18+ musicie mieć skończone 18 lat w dniu imprezy, na pozostałe obozy kwalifikujemy rocznikowo!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *