Obozy młodzieżowe ferie 2022 z BUT

Udało się! Po kilku miesiącach ciężkiej pracy w końcu możemy pokazać Wam nową stronię internetową kochamwakacje.pl! Żeby było jeszcze ciekawiej nową stronę od razu „ubraliśmy” w premierową ofertę. Tym razem jest to oferta zimowych obozów młodzieżowych 2022, w której znajdziecie kilak niespodzianek, ale o tym za chwilę. Już w tej chwili możecie rezerwować wyjazdy na zimowiska 2022, a osoby, które zrobią to najszybciej, skorzystają dodatkowo z atrakcyjnych zniżek. Wszystkie szczegóły na temat nowej oferty obozów młodzieżowych ferie 2022 poznacie w tym wpisie!

Ferie 2022 obozy młodzieżowe

W tym roku, po raz kolejny, zapraszamy Was do wspólnego spędzenia ferii. Zależało nam, żeby te ferie szczególnie Was zaskoczyły i były w pewien sposób przedłużeniem wakacyjnych przygód, które przeżyliście z nami zaledwie miesiąc temu! Z tej okazji do naszej tradycyjnej już oferty narciarsko-snowboardowej dołączyliśmy kilka punktów, które mogą Was zaskoczyć. Pierwszym z nich są oczywiście obozy z Youtuberami. W ferie 2022 spotkacie się m.in. z Marysią Krasowską oraz Polishnotes.

Znajdzie się też coś dla fanów e-sportu, bowiem po raz pierwszy zaprezentujemy Wam obóz przeznaczony dla fanów tego typu aktywności. Oczywiście nie może zabraknąć atrakcji dla fanów białego szaleństwa. W tym roku na snowboardach i nartach jeździć będziemy w Polsce, Austrii, Słowacji i Włoszech. Na obozy narciarskie i snowboardowe zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i mające już jakieś doświadczenie.

Ferie 2022 – promocje

Chyba żaden start naszej oferty nie był tak bardzo wyczekiwany. Zanim ruszyliśmy, odebraliśmy od Was kilkadziesiąt wiadomości na temat tego, kiedy pojawi się nowa strona z ofertami obozów młodzieżowych na zimę 2022. Wiedząc, że mamy sporą grupę prawdziwych fanów postanowiliśmy nagrodzić Waszą cierpliwość promocjami. Teraz zarezerwujecie zimowiska z BUT 300 zł taniej, a  dodatkowo w celu zaklepania swojego wyjazdu wpłacicie tylko 200 zł zaliczki (resztę dopłacacie przed wyjazdem). Rezerwujcie, bo zgodnie z naszą tradycją, cen tak dobrych jak podczas premiery oferty już nie będzie!

Nowa strona Kochamwakacje.pl

Oczywiście w naszym biurze równe emocje co premiera oferty zimowej budziła premiera nowej strony internetowej. Od teraz wszystkie oferty (uwaga rodzice, także te dla młodszych dzieci) znajdziecie na stronie kochamwakacje.pl. Dodatkowo strona zyskała porządną i szybką odsłonę mobilną. Prace nad nią trwały jakiś czas i wymagały od nas wiele uwagi. Gdybyście jednak zauważyli jakieś błędy, dajcie nam znać, to dla nas serio ważne. Między innymi dlatego, że od tej pory ta właśnie strona będzie się stawała powoli naszym centrum ofert dla wszystkich grup wiekowych!

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do odwiedzenia nowej strony i rezerwowania oferty na ferie 2022. To dobry pretekst, żeby przećwiczyć rezerwacje przez sezonem letnim, w którym planujemy Was porządnie zaskoczyć! Premiera jeszcze w tym roku!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *