Obozy młodzieżowe z BUT 2020 podsumowanie

Wakacje 2020 to były z pewnością wakacje inne niż wszystkie. Epidemia sprawiła, że wypoczynek na wakacyjny był w tym roku inny niż zwykle. Nie odbyły się obozy młodzieżowe za granicą, musieliśmy zrezygnować z części imprez w Polsce. Ale…Wy po raz kolejny udowodniliście, że najważniejsze na wakacjach z BUT jest towarzystwo! Pomimo obostrzeń zainteresowanie naszymi obozami było bardzo duże, a ilość osób chętnych zdecydowanie przekraczała ilość dostępnych miejsc. Co robiliśmy na obozach młodzieżowych w wakacje 2020?

Obozy młodzieżowe z BUT 2020 – relacja

Po pierwsze odpoczywaliśmy! W tym roku królowały obozy młodzieżowe nad morzem. Byliście z nami w Jastarni, Darłówku czy Łebie. Odwiedziliśmy też Piecki, Kretowiny ,Wiele, Rogowiec czy Muszynę (szczególnie podobały Wam się obozy w górach)! Bawiliście się z nami w całej Polsce!

Obozy z Youtuberem

W tym roku po raz kolejny spędziliście obozy z Youtuberem. Waszymi i naszymi gośćmi byli m.in. Maria Krasowska czy Nanami Chan. Pierwsza z Pań szalała na parkiecie i prowadziła warsztaty z akrobatyki. Maria bawiła się z nami aż n trzech turnusach.
Druga z Pań wpadła na moment, ale zaczarowała cały obóz swoją pozytywną energią!
Na obozach odwiedzili Was także Na Waksy, którzy przeprowadzili z uczestnikami filmowo obozu młodzieżowego profesjonalne warsztaty filmowe. Osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami wzięły udział w warsztatach Minecraft, które poprowadził InarYiF, absolutny spec w dziedzinie tej gry.

Bezpieczeństwo na obozach młodzieżowych z BUT

O komfort i bezpieczeństwo uczestników naszych obozów dbamy, bez żadnych wyjątków, od lat. Ten rok nie okazał się dla nas szczególnym zaskoczeniem. Szybko wdrożyliśmy wszelkie wymagane przez polskie prawo procedury, a na naszych obozach stan zdrowia uczestników monitorowali specjalnie przeszkoleni w tym celu eksperci.

Obozy młodzieżowe z BUT 2020 zdjęcia

W tym roku robiliście nie mniej zdjęć niż w latach poprzednich! Wiele z nich mamy już na Instagramie, ale…to nie wszystko! Wiemy, że na 100% znajdziecie coś jeszcze w pamięciach telefonów, więc wrzucajcie zdjęcia na Instagram i oznaczajcie nasz profil!

Obozy młodzieżowe z BUT 2021

Zaskoczeni? My nie! Bo już tęsknimy za atmosferą najlepszych obozów w Polsce. Dlatego szykujemy już dla Was ofertę obozów zimowych i letnich obozów młodzieżowych 2021! Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że zdecydowaliście się spędzić te szalone i nietypowe wakacje z nami. Wiemy, że spotkamy się jeszcze nie raz. Dzięki za zaufanie i najlepszą zabawę. Do zobaczenia!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *