Wakacje z Muszkieterami 2021 – relacja

To już kolejne Wakacje z Muszkieterami, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Nic nie jest dla nas taką nagrodą, jak uśmiech dzieciaków, które mogą przeżyć wielką wakacyjną przygodę wraz z Muszkieterami. W roku 2021 na kolonie w ramach akcji Wakacje z Muszkieterami pojechało ponad 500 dzieci z całej Polski. Dla wielu z nich była to jedyna możliwość wakacyjnego wyjazdu. A wszystko to dzięki Fundacji Muszkieterów oraz Aderonom sklepów Intermarche i Bricomarche. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy oraz dobrą zabawą czuwała oczywiście ekipa BUT, która od lat organizuje obozy letnie w Polsce.

Jak wyglądały Wakacje z Muszkieterami 2021?

W roku 2021 Muszkieterowie zabrali na wakacje ponad 500 dzieciaków z całej Polski. Tym razem kolonijnym centrum był kultowy Julinek. To właśnie tam znajdowała się słynna na całym świecie cyrkowa szkoła. Dziś Julinek to jednak nowoczesny obiekt wypoczynkowo z wieloma atrakcjami, który przy tym zachował swój unikalny, cyrkowy i bajeczny klimat. To właśnie na terenie, świeżo wyremontowanego,  ośrodka odpoczywali uczestnicy Wakacji z Muszkieterami.

wakacje z muszkieterami 2021

Podczas każdego z pięciu turnusów dzieciaki miały do dyspozycji całą infrastrukturę. A w Julinku jest ona serio bogata! W Julinku, poza centrum cyrkowym, znajdują się m.in. park linowy i dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, a także inne atrakcje. Dni upływały nam zatem na wyzwaniach sportowych, grach i zabawach na świeżym powietrzu oraz poznawaniu magicznego świat cyrku. Były też, pełne wzruszeń i emocji, spotkania z ambasadorami akcji.

Wakacje z Muszkieterami 2021 – wycieczki

Czym byłyby wakacje bez wycieczek i zwiedzania. W tym roku postanowiliśmy pokazać dzieciakom tajemnice stolicy. Każdy z turnusów wybrał się na wycieczkę do Warszawy. Dzieciaki miały nie tylko okazję zobaczyć, przepiękne, letnie oblicze stolicy. Uwierzcie nam, Warszawa zieleniąca się w słońcu jest jedną z najpiękniejszych letnich stolic Europy! W trakcie wypraw do Warszawy dzieci miały także odwiedzić najważniejsze punkty miasta: Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik czy Stadion Narodowy.  

wakacje z muszkieterami 2021

Wakacje z Muszkieterami – podziękowania

Wakacje z Muszkieterami 2021 za nami. My jednak już myślimy o spotkaniu w roku 2022! Tymczasem pora na podziękowania. Dziękujemy Fundacji Muszkieterów oraz Aderonom sklepów Intermarche i Bricomarche, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Dziękujemy kadrze, opiekunom oraz całej ekipie BUT, która robi najlepsze obozy młodzieżowe . A przede wszystkim dziękujemy dzieciom. To one, jak zwykle, były największymi bohaterami tych pięciu niezapomnianych turnusów!

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *