Wyniki konkursu Wakacyjne Zdjęcie BUT 2021

Wakacje już za nami, ale my, jak co roku za oficjalny koniec wakacji uznajemy właśnie ten moment. Jest nim ogłoszenie wyników naszego corocznego konkursu fotograficznego. To już 11 edycja zabawy Wakacyjne Zdjęcie BUT. W tym roku była tak wyjątkowa, jak każde zdjęcie, które zgłosiliście do konkursu. Było ich bardzo dużo i po poziomie prac widać, że jednak część z Was jest urodzonymi instagramerami, fotografami i modelami. Musimy przyznać, że utrudniliście nam wybór do maksimum, a nasze jury radziło się zarówno naszych ambasadorów (dzięki dziewczyny!), jak i pracowników biura, a nawet swoich rodzin! W końcu wyklarowała nam się czołówka, która obsadziła topowe miejsca. Z racji, że zdjęć serio było DUŻO a większość z nich byłą po prostu bardzo dobra.

Zatem w tym roku postanowiliśmy wyróżnić kilka osób więcej. Poniżej pełna lista zwycięzców z ich pracami oraz nagrodami, które otrzymują. Jeśli jesteście wśród tych osób to PROSIMY O KONTAKT najlepiej na prv. na naszym Facebooku. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział, piękne zdjęcia i cudowne chwile na obozach młodzieżowych w roku 2021. Widzimy się…zimą! Bo pod koniec września zaprezentujemy Wam ofertę wyjazdów na ferie zimowe 2021. A tymczasem kończymy oficjalnie wakacje 2021 tym pięknym akcentem, czyli ogłoszeniem zwycięzców konkursu Wakacyjne Zdjęcie BUT 201. Oto oni:

Miejsce 1 (nagroda: wyjazd autokarowy za darmo do wyboru z oferty obozów organizowanych przez BUT w sezonie lato 2022)

Miejsce 2 (nagroda: 600 zł zniżki do wykorzystania na wybrany obóz z oferty obozów organizowanych przez BUT w sezonie lato 2022 )

Miejsce 3 (nagroda: 400 zł zniżki do wykorzystania na wybrany obóz z oferty obozów organizowanych przez BUT w sezonie lato 2022 )

Nagroda publiczności (za największą ilość polubień pod postem) – 300 zł zniżki do wykorzystania na wybrany obóz z oferty obozów organizowanych przez BUT w sezonie lato 2022.

Oraz wyróżnienia zniżka 100 zł  (łączy się z promocjami) i możliwość bycia Ambasadorem w następnym roku 2022.

Wyróżnienie:

Wyróżnienie:

Wyróżnienie:

I mały credit na koniec. Zdjecie, które ozdabia tego bloga, jako główne to zdjęcie nie z konkursu, ale pokazujące ekipę Kingi Janik, która odpoczywała nad Bałtykiem.

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *