Zimowe obozy młodzieżowe 2021 – terminy ferii 2021

Zaczynamy sprzedaż zimowych obozów młodzieżowych 2021! Nie musieliście długo czekać na pojawienie się naszej nowej oferty. Od końca wakacji minęło raptem dwa tygodnie, a my mamy dla Was już nowe niespodzianki. Tym razem jest to właśnie propozycja wspólnego spędzenia ferii 2021. A w ferie 2021 przygotowaliśmy dla Was wiele nowości i atrakcji.

Terminy ferii 2021

Zacznijmy jednak od najważniejszego, czyli terminów ferii zimowych w roku 2021. Jak podaj Ministerstwo Edukacji Narodowej, terminy ferii w roku szkolnym 2021 będą następujące:
18 – 31 stycznia 2021 r.
Województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.
25 stycznia – 7 lutego 2021 r.
Województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie.
1 lutego – 14 lutego 2021 r.
Województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
15 – 28 lutego 2021 r.
Województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Zimowe obozy młodzieżowe 2021

Na ferie 2021 przygotowaliśmy dla Was niespodzianki i nowości. Pierwszą z nich są obozy z YouTuberami! W ferie 2021 będziecie mieli możliwość nie tylko szaleć na stoku, ale także spotkać się z Waszymi ulubieńcami, czyli Marysią Krasowską, oraz ekspertem od Minecrafta – czyli Hubertem znanym, jako InarYiF. Przygotowaliśmy też dla Was wyjątkowy zimowy obóz w siodle, a także obozy językowe, na które zapraszamy do Londynu. No właśnie ferie za granicą! W tym roku też chcemy Was na nie zaprosić!

Zimowe obozy młodzieżowe za granicą

W ferie 2021 przygotowaliśmy dla Was zimowe obozy młodzieżowe we Włoszech, Słowacji, Austrii oraz Wielkiej Brytanii. To doskonały wybór, dla wszystkich, którzy nie mogą żyć bez podróży, a także chcą pojeździć na najlepszych europejskich stokach oraz skorzystać z najlepszych na kontynencie skiparków. Oczywiście w Wielkiej Brytanii nie pojawiły się nagle ośnieżone góry, więc na Wyspy zapraszamy Was na tradycyjny obóz językowy.

zimowiska młodzieżowe 2021

Zimowe obozy młodzieżowe promocja

No i pora na promocję, bowiem bez niej nigdy nie zaczynamy sprzedaży premierowej oferty. Tym razem nasze obozy możecie kupić do 300 PLN taniej. Przygotowaliśmy też dodatkową promocję, dla osób które chciałyby zapłacić za nasze obozy Bonem Turystycznym, każdą rezerwację przeceniamy o dodatkowe 50 PLN. Co jeszcze? W ramach naszych promocji otrzymujecie gratis ubezpieczenia od rezygnacji oraz naszą nowość, czyli gwarancję szybkiego zwrotu środków w przypadku odwołania imprezy.

Zobacz zimowe obozy młodzieżowe.

Co o tym myślisz? Dodaj pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *